BMW X6
M50d|Leer|Camera|Memory|Achterbankverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 22.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.900,-
LEASEPRIJS: € 377,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.580,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | BMW X6 |
|---|---|
| Uitvoering: | M50d|Leer|Camera|Memory|Achterbankverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 22 augustus 2013 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 152.231 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 377,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RZ-773-B |
| Motorinhoud: | 2.993 cc |
| Vermogen: | 280 kw / 381 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 2.185 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.700 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Extra getint glas achter
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
- elektrisch glazen kanteldak
- elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel)
- elektrisch glazen schuifdak
- elektrisch open dak
- elektrisch schuif-/kanteldak
- elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen
- elektrisch schuifdak
- elektrisch transparant schuif-/kanteldak
- elektrisch transparant schuifdak
- Infotainment
- Audio installatie
- DVD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Overige
- 20 inch velgen
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering
- M Aerodynamica
- Passagiersairbag
- Schakelpaddles
- Zij airbag(s) voor
- ASR